W chłodny czas gorąco witamy nowych członków Federacji - Związek Zawodowy Pracowników Domu Pomocy Społecznej "Zgoda" w Iławie oraz osoby i grupy pracowników, które przystąpiły do Federacji z Mazowsza za pośrednictwem naszego członkowskiego - Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Pomocy Społecznej i Jednostek Samorządu Terytorialnego. 

Szczególnie serdecznie witamy członków organizacji związkowych z Domów Pomocy Społecznej - cieszymy się, że dołączyliście do nas jako pierwsza reprezentacja  tego typu placówek w naszej Federacji. 

Z satysfakcją odnotowujemy również przystąpienie do naszego grona pracowników Mazowsza tj. z MOPS w Radomiu, MOPS w Radzyniu Podlaskim i DPS w Ciechanowie. W imieniu naszej międzyzakładowej organizacji zachęcamy pozostałych pracowników pomocy społecznej z tego regionu Polski do kontaktu i możliwego nawet pojedynczego deklarowania uczestnictwa w ruchu związkowym Federacji.   

Wszystkim nowym Członkom życzymy satysfakcji z działalności w ogólnopolskim projekcie związkowym naszej grupy zawodowej.

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Nasza ankieta - weź udział!

Zadbaj o przekaz medialny

Helpdesk COVID-19

Partnerzy

Polecamy