Już po raz trzeci odbędzie się Ogólnopolski Rajd Pracowników Pomocy Społecznej organizowany przez Koło PTTK MOPS w Krakowie na czele z naszą federacyjną koleżanką Sabiną Korbiel i przy kooperacji z pracownikami socjalnymi Trójmiasta. Rajd odbędzie się w dniach 1-4 czerwca br. i można już zgłaszać swoje uczestnictwo.

Poprzednie wyprawy pracowników pomocy społecznej w górskie rejony naszego kraju cieszyły się ogromną popularnością. Tym razem atrakcji nie zabraknie nad morzem: będziemy spacerować plażą z Gdańska do Sopotu, Wzgórzami Morenowymi z widokiem na lasy Sopockie, zwiedzimy Wyspę Sobieszewską i popłyniemy kajakami w Gdańsku. Nie zabraknie również świeżej rybki, ogniska i pamiątkowych odznaczeń dla uczestników.

Koszt to 230 zł (w cenie: nocleg ze śniadaniem, ubezpieczenie, spływ kajakiem, ognisko i transport po Gdańsku) lub 190 zł (bez kajaków).

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 KWIETNIA br. (lub do wyczerpania miejsc) po zgłoszeniu telefonicznym na numer 501-089-309 (prezes koła PTTK MOPS w Krakowie) lub 12 680 48 20 (Oddział PTTK) i wpłaceniu pełnej kwoty na konto Miejskiego Oddziału PTTK nr PKO SA O. Kraków 09 1240 4588 1111 0000 5485 0460 z dopiskiem Wycieczka nr 044 oraz przesłaniu potwierdzenia dokonania wpłaty wraz z podaniem imienia, nazwiska, adresu, peselu, numeru kontaktowego oraz wskazania przynależności do PTTK na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia w Trójmieście.

Przeczytaj szczegółowy program Rajdu

Zobacz plakat Rajdu

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Nasza ankieta - weź udział!

Zadbaj o przekaz medialny

Helpdesk COVID-19

Partnerzy

Polecamy