Światowy Dzień Pracy Socjalnej już 19 marca 2019 r. Oficjalna - polska wersja plakatu promującego wydarzenie jest już dostępna, a dzięki działaniom Andrzeja Gocłowskiego i uprzejmości Wydawnictwa Centrum AV z Częstochowy, informacja o obchodach znalazła się także po raz pierwszy w Kalendarzu Pracownika Socjalnego na 2019 rok. 

Światowy Dzień Pracy Socjalnej (WSWD) organizowany jest przez Międzynarodową Federację Pracowników Socjalnych (IFSW), do której należy Polska Federacja Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej. Co roku obchody związane są z innym hasłem nawiązującym do przyjętej Globalnej Agendy Pracy Socjalnej i Rozwoju Społecznego. 

W 2019 r. hasło Światowego Dnia Pracy Socjalnej brzmi: Promowanie znaczenia relacji międzyludzkich

Zachęcamy pracowników socjalnych by czynnie włączyli się w obchody WSWD. Jeśli chcecie by organizowane przez Was wydarzenie otrzymało nasz patronat lub współorganizację jako jedynej organizacji z Polski uprawnionej do reprezentowania IFSW w Polsce - napiszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Postaramy się Was wesprzeć w organizacji Waszego lokalnego wydarzenia, a także zadbamy o jego promocję i relację na stronach polskiej i międzynarodowej federacji pracowników socjalnych. 

Pobierz plakat (wersja polska)

kps

 

 

 

Ostatnie multimedia

Relacja online

"Czarna" lista gmin

Zadbaj o przekaz medialny

Helpdesk COVID-19

Partnerzy

Polecamy