Nowelizacja ustawy o pomocy społecznej wprowadza mechanizm dodatków do wynagrodzeń dla określonej grupy pracowników JOPS, systemu pieczy zastępczej i wspierania rodziny oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 prowadzonych przez samorządy. Chcemy rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości w tym temacie. Dlatego 25 czerwca zapraszamy na bezpłatne szkolenie online Dodatek „1000 zł” dla pracowników pomocy społecznej. 

 Zapisz >> https://bit.ly/45balzx

Program szkolenia:

  1. Mechanizm finansowania dodatków do wynagrodzeń pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej – źródła finansowania i sposoby finansowania w jednostkach.
  2. Odbiorcy dodatków – kto może liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe?
  3. Możliwe formy wypłaty dodatków w świetle przepisów.
  4. Zasady i tryb wypłaty dodatków do wynagrodzeń.
  5. Pytania i odpowiedzi.

Zapraszamy na szkolenie! Zapisz się >> https://bit.ly/45balzx

Organizator:

Wolters Kluwer Polska, LEX Pomoc Społeczna 

LEX Pomoc Społeczna to jedyny na rynku elektroniczny serwis dla pracowników ośrodków pomocy społecznej, który odpowiada na najważniejsze pytania z zakresu: pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, pieczy zastępczej, postępowania administracyjnego. A dzięki praktycznym dokumentom możliwa jest sprawna interpretacja przepisów.

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl