Federacja wystosowała list do nowej minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Oprócz tradycyjnych gratulacji i życzeń po objęciu funkcji, nasza organizacja apeluje o rozwiązanie trwającego od niemal roku sporu środowiska pracowników pomocy społecznej ze stroną rządową, a także wyraża oczekiwanie spotkania z nową szefową resortu.

W liście adresowanym do Pani Bożeny Bors-Szopy, PFZPSiPS informuje o trwającym Ogolnopolskim Proteście Pracowników Pomocy Społecznej, a także deklaruje gotowość do kontynuowania dialogu mającego na celu zażegnanie groźby strajku w pomocy społecznej. Federacja liczy tym samym, że wieloletnie doświadczenie nowej minister, która działała na rzecz praw pracowniczych, przełoży się również na wdrożenie efektywnych zmina legislacyjnych poprawiających warunki pracy i  warunki pomagania w sektorze pomocy społecznej.

Z całością listu można zapoznać się tutaj

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl