Z dniem 1 marca 2017 r. na mocy rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przestał istnieć Instytut Rozwoju Służb Społecznych.

Oficjalnym podanym powodem likwidacji Instytutu były jego problemy finansowe. Instytucja przez wielu pracowników pomocy społecznej kojarzona jako miejsce rzetelnego wypracowywania rozwiązań służących pracy socjalnej i wspierania pracowników socjalnych - po 19 latach swojego funkcjonowania przechodzi do przeszłości. 

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować byłym i obecnym Pracownikom IRSS za ich czasami niedostrzegalną publicznie pracę, która była dla wielu pracowników pomocy źródłem realnego rozwoju ich kompetencji zawodowych. Dziękujemy również wieloletniej Dyrektor Instytutu dr Joannie Starędze – Piasek za okazywaną przychylność naszej grupie zawodowej.

Instytut pozostanie na zawsze w pamięci członków naszej organizacji m.in. za wkład merytoryczny oraz organizacyjny, który został nam udzielony, gdy rodziła się dopiero inicjatywa powołania Federacji. Bez zaangażowania i życzliwości poszczególnych pracowników IRSS takich jak Marta Sokołowska, powstanie i rozwój Federacji nie byłby w ogóle możliwy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.      

   

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl