To już 5 raz, jak pracownicy pomocy społecznej wyruszą na szlak. Tym razem do Beskidu Sądeckiego, gdzie w dniach 30.05-2.06 br. odbędzie się Jubileuszowy Ogólnopolski Rajd Pracowników Pomocy Społecznej. Każdy, kto był wie że warto, a lista uczestników zapełnia się w szybkim tempie. Radzimy więc nie zwlekać i już dziś zapewnić sobie udział.

Tradycyjne spotkanie pracowników pomocy już w maju. Tym razem ruszymy na szlak i spędzimy ze sobą wyjątkowe chwile podczas górskiej wędrówki podziwiając urokliwe miejsca w Beskidzie Sądeckim. Start w Krakowie skąd przejedziemy do Krościenka, a całość zakończymy w Krynicy.

Koszt wyprawy z noclegami, przejazdem i powrotem do Krakowa, ubezpieczeniem, ogniskiem i specjalnym dyplomem oraz rajdowym znaczkiem to 225 zł (dla wszystkich) i 200 zł (dla członków PTTK). Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc, więc warto się pospieszyć. Szczegóły rezerwacji, płatności i organizacji Rajdu dostępne są na załączonym plakacie. 

Organizatorem Rajdu jest Oddział PTTK w Krakowie oraz Koło PTTK "Tędy łej" oraz nasza federacyjna koleżanka, dobry duch i wspaniała organizatorka rajdów - Sabina Korbiel. 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl