Zwracamy się do Was z gorącym apelem, by już teraz wyrazić swoje poparcie dla petycji adresowanej do władz publicznych w naszym kraju w/s pominięcia wszystkich pracowników pomocy społecznej w ogłoszonych podwyżkach wynagrodzeń dla pracowników sfery budżetowej. Wystarczy mniej niż jedna minuta by złożyć swój podpis pod petycją, a tym samym wesprzeć nasza działania zmierzające do równego i niedyskryminującego traktowania naszego środowiska zawodowego. Zachęcamy także by udostępnić link do petycji, tak by pokazać jak powszechny jest brak naszej zgody na ostatnie decyzje decydentów dotyczące naszych płac.  

Petcyję można podpisać TUTAJ 

Treść petycji: 

My podpisani, wyrażamy stanowczy i zdecydowany sprzeciw wobec faktu pomięcia pracowników pomocy społecznej w zapowiadanych i ogłoszonych podwyżkach dla jedynie wybranych pracowników sfery publicznej. Uważamy to zignorowanie naszej grupy zawodowej za przejaw nierównego i dyskryminującego traktowania, zwracając się jednocześnie do władz publicznych w naszym kraju o zapewnienie środków dla jednostek samorządu terytorialnego z przeznaczeniem na co najmniej 30% wzrost wynagrodzeń pracowników sektora pomocy społecznej.

Ww. podwyżki wynagrodzeń, ogłoszone dla nauczycieli oraz pracowników państwowej administracji publicznej, nie powinny nigdy ominąć pracowników samorządowych jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, którzy w sposób wyjątkowo dotkliwy odczuli wieloletnie zaniedbania ze strony rządzących w tym obszarze oraz negatywne konsekwencje panującej obecnie inflacji i drożyzny.

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl