Tylko jeden dzień trwał spór zbiorowy wszczęty przez nasz członkowski Związek Pracowników MOPR w Toruniu. Po niecałej dobie od jego rozpoczęcia zawarto porozumienie na mocy którego pracownicy od sierpnia otrzymają podwyżki, a także zagwarantowano środki na kolejną regulację uposażeń tj. już w planie budżetu na następny rok. 

Zawarte porozumienie to ogromny sukces Związku, który przy naszej federacyjnej pomocy zawiązał się dopiero w tym roku. Członkowie Związku prawie natychmiast przystąpili do działania i po bezskutecznych wstępnych rozmowach postanowili zgłosić własne żądania płacowe w procedurze rozwiązywania sporu zbiorowego. Od tego czasu pracodawca zaczął prowadzić dialog ze stroną związkową, a jego kolejne propozycje zbliżały do satysfakcjonującego, choć jeszcze nie optymalnego poziomu gwarantowanej podwyżki. Ostatecznie związkowcy przystali na kompromisowe rozwiązanie, które pozwoli zbliżyć wynagrodzenia pracowników toruńskiego MOPR-u do godnego poziomu.

 

     

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl