W Dzienniku Ustaw zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie superwizji pracy socjalnej.

Rozporządzenie reguluje m.in. zasady prowadzenia superwizji, wymogi dotyczące szkolenia dla przyszłych superwizorów, sposób i tryb przeprowadzania egzaminu certyfikującego oraz standardy placówek szkoleniowych.

Warto przypomnieć, iż dokument zrealizował również kluczowe postulaty naszej organizacji zgłoszone podczas konsultacji społecznych, a mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa informacji przekazywanych podczas sesji superwizji oraz zapewnienie obiektywizmu superwizora.

Rozporządzenie zacznie obowiązywać od 2 stycznia 2017 r.

Zapoznaj się z treścią Rozporządzenia

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl