Pracownicy zrzeszeni w naszym członkowskim Związku działającym przy MOPS w Rumi prowadzą spór zbiorowy z pracodawcą. Dzięki tym działaniom, zgodnie z pisemnym potwierdzeniem, uzyskali od października część oczekiwanej podwyżki uposażeń, na które przez długi czas nie mogli liczyć.

Spór zbiorowy załogi Ośrodka z Dyrekcją trwa od  kliku miesięcy. Po zakończeniu rokowań prowadzonych z Dyrekcją oraz Burmistrzem Rumi, w które zaangażowali się także przedstawiciele Zarządu Federacji, strony przeszły do etapu mediacji. Związkowcy nie zdecydowali się jeszcze na rozpoczęcie akcji protestacyjnej i zamiast eskalacji sporu, prowadzono intensywne rozmowy z Dyrektor MOPS, które przyniosły efekt - jak się dowiedzieliśmy - w budżecie MOPS zarezerwowano środki na część oczekiwanej podwyżki dla pracowników. Gratulujemy. Spór zbiorowy w MOPS w Rumi trwa jednak nadal i Związkowcy nadal prowadzą rozmowy dotyczące kolejnej części podwyżki.

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl