Filtry

W dniu 20.03.2016 r. w Wierzbicy odbyła się pikieta w obronie pracowników miejscowego GOPS. Solidarnie pikietowali członkowie i członkinie Partii Razem, OZZ Inicjatywy Pracowniczej oraz Alternatywy Socjalistycznej.

Zakończył się Walny Zjazd Delegatów Federacji w Poroninie. Przystąpienie Federacji do IFSW (Międzynarodowej Federacji Pracowników Socjalnych) oraz utworzenie stałego celowego funduszu pomocy dla organizacji członkowskich - to główne efekty naszego spotkania.

Strony sporu w Wierzbicy na posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego wspólnie zgodziły się na wyznaczenie mediatora, o którego powołanie wniesie teraz Rada.

W dniu 25.02.2016r. odbyło się kolejne spotkanie Zespołu Doradczego ds. Wdrażania Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 (PO PŻ), do którego został powołany nasz przedstawiciel.

Związek Zawodowy Pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej "Wrota" z Sandomierza przystąpił do Federacji.

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl