W dniu 11.12.2015 r. przedstawiciele Federacji spotkali się z reprezentantami Związku Zawodowego Pracowników Socjalnych Regionu Kujawsko-Pomorskiego, zorganizowanych przy MOPS w Bydgoszczy.

Było to kolejne z naszych wyjazdowych spotkań mające na celu budowanie silnej i zgodnej co do zasadniczych celów - reprezentacji naszego środowiska zawodowego. Podczas dyskusji poruszano kwestie szczegółowe dotyczące warunków pracy i różnic w działaniach poszczególnych pracodawców, jak też mówiono o potrzebie zmian na poziomie ogólnopolskim (m.in. dodatki terenowe, awans zawodowy, urlop dodatkowy). PFZPSiPS zaprosiła organizację związkową, mającą swoją siedzibę w Bydgoszczy do wspólnego tworzenia Federacji.

Dziękujemy Związkowcom z Bydgoszczy za serdeczne przyjęcie, mnóstwo pozytywnej energii do działania i naprawdę żywą oraz szczerą dyskusję.

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl