Za nami pierwsze z cyklu regionalnych spotkań Zarządu Federacji z pracownikami pomocy społecznej. Gościliśmy w Tarnowie, Dębicy, a na końcu spotkaliśmy się z wszystkimi pracownikami podkarpacia w Rzeszowie.

Spotkania Federacji w poszczególnych rejonach naszego kraju – to szansa na poznanie działalności naszej organizacji, uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania, a także zgłoszenie własnych pomysłów, uwag oraz propozycji w działalności Federacji.

Nie inaczej było w Tarnowie, Dębicy oraz Rzeszowie, gdzie dzięki uprzejmości pracowników oraz dyrekcji mieliśmy szansę poznać problemy regionu w zakresie pomocy społecznej i przedstawić własne koncepcje ich rozwiązania. Największe ze spotkań w Rzeszowie zgromadziło ok. 70 pracowników, którzy przyjechali także z gmin ościennych. Najbardziej „gorącym” tematem rozmów było ogólnopolski protest pracowników pomocy społecznej, a także planowane działania strajkowe.

Staraliśmy się także wesprzeć nasze członkowskie organizacje związkowe i pomóc w planowanych przez nich działaniach, a tam gdzie pracownicy pozostają niezrzeszeni mówiliśmy o szansach i ograniczeniach związanych z samoorganizacją.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni na naszych spotkaniach, a także naszym koleżankom, które na miejscu zorganizowały przestrzeń do inspirujących rozmów.

O terminie i miejscu następnego regionalnego spotkania poinformujemy wkrótce.  

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl