Jest pracownikiem socjalnym, przez wiele lat pracował w terenie m.in. z grupami uchodźców oraz rozwijał wolontariat w Ośrodku Pomocy Społecznej w Warszawie. Związany z licznymi organizacjami pozarządowymi, jeden z pomysłodawców i inicjatorów Ruchu Pracowników Socjalnych Pomarańczowa Inicjatywa. Wieloletni i traktowany przez środowisko pracowników socjalnych jako faktyczny - redaktor i współzałożyciel Pierwszego Portalu Pomocy Społecznej OPS.pl. Przez wiele lat wobec braku reprezentatywnej organizacji pracowników socjalnych w Polsce, podtrzymywał kontakt i dialog z Międzynarodową Federacją Pracowników Socjalnych (IFSW). 

W Federacji pełni funkcję przedstawiciela w IFSW oraz przedstawiciela osób niezrzeszonych.

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl