doktorantka w Instytucie Socjologii UJ, absolwentka pracy socjalnej w Instytucie Socjologii UJ, polityki społecznej w Instytucie Spraw Publicznych UJ oraz pedagogiki resocjalizacyjnej w Instytucie Pedagogiki UJ. W Instytucie Socjologii UJ pracuje jako Pełnomocnik Dyrektor IS UJ ds. promocji. Wiceprezes Instytutu Terapii i Edukacji Społecznej – Stowarzyszenie, członkini Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz Special Interest Group of European Association of Schools of Social Work Holocaust Heritage for Contemporary Clinical Social Work.

W Federacji pełni funkcję doradcy ds. edukacji w obszarze pracy socjalnej oraz współpracy ze studentami kierunku praca socjalna.

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl