Kolejny sukces. Członkowski Związek Zawodowy Pracowników Pomocy Społecznej Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego zakończył blisko roczny spór zbiorowy w Domu Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu. W wyniku podpisanego porozumienia pracownicy otrzymają podwyżki uposażeń i zostaną wprowadzone zmiany w regulaminie wynagradzania. Wynagrodzenie zostanie zwiększone od października 2019r. Podyżki zostały też uzgodnione w MOPS w Kędzierzynie - Koźlu. 

Spór zbiorowy w Domu Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu został rozpoczęty jeszcze w zeszłym roku. W wyniku bezskutecznych rokowaniach rozpoczęły się mediacje (również przy udziale Federacji). Stanowiska obu stron sporu były bardzo rozbieżne i nic nie zapowiadało by mogło się to szybko i bez eskalacji konfliktu zakończyć. W ostatnim okresie sprawy jednak nabrały tempa i zakończyło się to podpisaniem porozumienia w wyniku którego od października 2019 roku, pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu zostaną podniesione wynagrodzenia. Zostaną również wprowadzone zmiany w regulaminie wynagradzania dotyczące zasad premiowania. Gratulujemy pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu i naszej organizacji członkowskiej.

Jednocześnie w Kędzierzynie-Koźlu, Związek Zawodowy Pracowników Pomocy Społecznej Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego zgodnie z zawartym wcześniej porozumieniem, sfinalizował rozmowy o wysokości i terminie wprowadzenia trzeciej transzy podwyżek dla pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu. 

Prywatność i ochrona danych osobowych

Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania funkcjami serwisu m.in w celach statystycznych. Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji. Jeśli nie wyrażasz na powyższe zgody - zmień ustawienia przeglądarki. Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj Klauzula informacyjna dot. danych osobowych dla osób niezrzeszonych w Federacji, a chcących skorzystać z naszej pomocy związkowej znajduje się tutaj Zanim zwrócisz się o udzielenie przez nas pomocy związkowej (interwencja, poradnictwo) zapoznaj się z klauzulą, a następnie prześlij nam swoją zgodę na przetwarzanie danych w określonych zakresie. Bez Twojej zgody nie będziemy mogli zająć się Twoją sprawą.  

Rekomendujemy

Partner merytoryczny

IFSW member

We are International Federation
of Social Workers member
Jesteśmy członkiem Międzynarodowej
Federacji Pracowników Socjalnych

Partner medialny

Polecamy serwis

Media społecznościowe

Podążaj za nami w serwisach społecznościowych:

               

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Jana Cybisa 7,
02-784 Warszawa
e-mail: kontakt@federacja-socjalnych.pl